Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

19.kolo 2.DOZBOS ligy: FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 3:2 (1:1)

publikováno 30.09.2017

Tlak rudenských v úvodních minutách gólovou radost nepřinesl, kdežto hosté svojí první šancí udělili lekci z produktivity a nečekaně se ujali vedení. Možnostem domácích pak čelili téměř do konce poločasu, kdy jejich odpor zlomila spolupráce bratří Pandulů - S.Pandula udržel míč u rohového praporku, padajícím listem oslovil L.Pandulu, pro něhož už nebyl problém uklidit míč do prázdné brány.

Rudná opanovala i úvodní minuty druhé půle. Důvod k radosti domácím fanouškům brzy zavdal tvrdou ránou z přímého kopu J.Vašíček, který gólově potrestal faul na J.Zeleného. Ten se pak podepsal i pod rychle přidaný třetí gól, když jeho nástřel z rohového kopu uklidil do brány L.Kalod. Řadou možností navýšit brankový rozdíl pak rudenští vesele pohrdali a ke slovu se tak s blížícím se koncem dostali hosté. Dvakrát skvěle zasáhl M.Pokorný, do třetice už byl ale krátký na tečované autové vhazování. V hektickém závěru se mohla nakonec narodit i remíza - z dobré pozice nastřelené břevno ovšem rozhodlo o tom, že tři body zůstanou vzhledem k průběhu zápasu zaslouženě na domácím hřišti.

L.Pandula, J.Vašíček, L.Kalod

ŽK:

L.Kalod

M.Pokorný - T.Hlavenka, L.Pandula, J.Vašíček - J.Bubeník, M.Stupka, J.Zelený - L.Kalod, S.Pandula

« 05 / 2024 »